Premium Hacim Kilo Kazanma Kürü

Premium Hacim Kilo Kazanma Kürü

Kilo problem yaşayanlar için Premium Hacim Kürü, bu kür yardımıyla inanılmaz derecede kilo alırsınız, sonuca siz bile şaşırırsınız. 2 aylık kürlerde averaj 7-14 kilo arası hacim kazanırsınız. Kaliteli beslenen, kaliteli supplement kullanan ve programlara sadık kalan öğrencilerimin bir çok +12 kilo ve üstü almıştır. Örnek talebe portföyüne ana sayfa dan yada destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.7/24 WhatsApp desteği, kişiye ve amaca yönelik beslenme ve antrenman programı. Beslenme ve Antrenman programları Yaşınız, kilonuz, boyunuz, yaptığınız iş, spor geçmişiniz benzer biçimde bilgiler doğrultusunda kişiye hususi yazılır. Özenle ve titizlikle yazılması gerekir, size vereceğimiz programlara %70 uyarsanız bile kıvanç garantisi veriyoruz.
Ürünler güvence netice veren ve orjinal ürünlerdir. Ürünün üstündeki kutuya hususi kodu ile firmanın orjinal internet adresinden orjinalliğini denetim edebilir. QR kod uygulaması ile karekoduna bakabilirsiniz.Ödeme yöntemi olarak banka havalesi, eft yada kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.  Gün içinde alınan siparişler 4 te kargolanır. 4 ten sonrasında verilen siparişler ertesi gün kargolanır.

 

  • Testosteron Enanthate; 4 Kutu
  • Deca; 3 Kutu
  • Danabol; 2 Kutu
  • Boldenon; 3 Kutu

 

Testosteron Enanhate ne işe yarar; Hacim ve kilo almak isteyenler için kürün vazgeçilmezidir. Kür içinde kullanıldığı andan itibaren süratli kilo artışı, güç artışı ve enerji artışı hissedillir. Testosteron Enanthate uzun esterlidir, yavaş yavaş salınır. Tesiri sonradan hissedilir, oldukça kuvvetli bi steroiddir vücuttaki IGF-1 hormonunu salgılanmasında rol oynar. Cinsel gücü arttırıcı, güç, kuvvet ve performans arttırıcı özellikleri vardır. Geç vücuda girmiş olduğu için vücuttan atılması da uzun sürer. Tedavi olarak ufak Testosteron tedavisinde, hanımefendilerin ve evlatları güçlendirmek ve kansızlığa karşı kullanılır. Sporcularda kas gelişimi ve hacim kazanmayı sağlar. Adam çocuklarda kabiliyeti ve gücü arttırır. Testosteron toleransı arttırıldığı vakit vücutta şaşırtıcı derecede hacim ve kilo artışı gözlenir.Testosteron Enanthate, kas dokusunda azot tutma oranını büyük seviyede arttırır, Kas dokusu ve büyümesi rejenerasyon için zorunludur bu sayede azot protein sentezini arttırır. Testosteron Enanthate kullanımı doğası geliyi beslendiğimiz ve yaptığımız idmanı iki kat daha iyi hissetmemize ve iki kat daha iyi yararına niçin olur. 

 

Deca ne işe yarar; Tıp alanında temelde böbrek hastalıkları olan kişilerde ve kemik gelişim rahatsızlığı olan kişilerde kas hacmi ve kemik gücü arttırması tesiri yardımıyla ağır zafiyet hastalığı geçiren kişilerde daha acele toparlanma ve kilo alımı için kullanılır.Deca’nın kalsiyum tutumu sağlayarak kemik gücü ve kitlesini artırma tesiri. Hacim kürlerinde inanılmaz kas hacmi kazanımı, güç artışı, performans artırşı gözlemlenir. Anabolik ve Androjenik kıymeti en kuvvetli ilaçlardandır. En hissedilen tesirleri kitle ve kemik enerjisini arttırır, ağrısı olanlar ıcın o bölgeye vurulduğunda kas ağrısı giderici özelliği vardır. Nandrolone Decanoate yanı öteki malum adıyl deca, testosteron tarafınca sentezlenen bir ilaçtır. Bu yüzden Testosteron türevleriyle kombine edilmesi gerekir.Vücut Kitle tedavileri almak için de olmazsa olmaz bir ilaçtır. İkinci haftadan itibaren kullanılmaya başladıktan sonrasında çoğu zaman protein sentezini arttırmaya adım atar.Yıkım derecede güç artışı sağlamış olduğu için üreşçiler, bilek güreşçileri ve su sporları ile ilgili güç yükleyicileri için avantaj olabilir.

 

Boldenone ne işe yarar; Hacim ve kilo artışı kazanmak isteyenler için olmazsa olmaz bir steroid. Anabolik ve Androjenik değerleri oldukça yüksek steroidlerden. Kullanıldığı andan itibaren tesiri hızla hissedilen, gücü ve performansı arttıran etkili bir steroid. İştah açıcı özelliği vardır, hem bulk kürlerinde hem de definasyon kürlerinde kullanılır. Boldenone, süratli tesiri olmasada kısa bi sürede sizi canavar benzer biçimde halletmeye yetecektir.Averaj haftada 300-400 mg kullanılması yeterlidir. İlaç haftada bir kere enjekte edilmelidir. İlacın dozu hanımda ve erkekte değişmiş olur. Erkekler için haftada 400 mg hanımefendiler için haftada 100-150 mg yeterlidir ve çoğu zaman bu dozlarda kullanılır.bulk döneminde kullanırken Testosteron Enanthate ve Cypionate ile oldukça iyi kombine olur. Rejimde de Trenbolon Acetate, Testosteron Propionat benzer biçimde steroidlerle beraber kür çeşitliliği yapılabilir.Averaj haftada 300-400 mg kullanılması yeterlidir. İlaç haftada bir kere enjekte edilmelidir. İlacın dozu hanımda ve erkekte değişmiş olur. Erkekler için haftada 400 mg hanımefendiler için haftada 100-150 mg yeterlidir ve çoğu zaman bu dozlarda kullanılır.

 

Danabol ne işe yarar; Hacim kürlerinin vazgeçilmezidir. Vücutta su meblağ, oldukça süratli ve etkili oral steroiddir. Metabolizmayı güçlendirici ve protein yapımını gerektirecek hastalıklarda kullanılır. Kullanımı oldukça yüksek performans,kuvvet ve hacim kazanmayı sağlar. Tek başına kullanmak pek tesir etmez, öteki ilaçlarla kombine edildiğinde tesir çok önemli olur. Kür süresince kullanılmaz belli bir zamandan sonrasında danabolu kesmek gerekir. Danabol ilk olarak 1956 senesinde DR. John Ziegler tarafınca üretilmiştir.Danabol moleküler olarak testosterona oldukça benzerler, vücut içinde testosteron benzer biçimde hareket eder ve protein tutucu reseptörleri uyarırlar, besinlerde alınan proteinleri kaslarda depolar böylece kaslanmayı variz oranda arttırır.
Kombine:Danabolu oxandrolone ve winstrol benzer biçimde tablet ilaçlarla kombine edip kürünüzde maksimum sonuca ulaşabilirsiniz. Öteki bi açıyla da testo enant, deca, danabol benzer biçimde enjekte ürünlerle de kombine edebilirsiniz.

 

Kullanımı; Steroid kür çizelgesi, her mg aynı kişide işe yaramaz. Steroid kürü kişinin yaşına, boyuna, kilosuna, spor geçmişine ve yaşam seçimi baz alınarak özenle ve titizlikle hazırlanması gerekir. Steroid kürü satın alan her insana parasız danışmanlık hizmeti ve 7/24 WhatsApp desteği veriyoruz.
Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et

0 Yorumlar

Bir Yorum Yaz

* Doldurulması zorunlu alan.